ZAREJESTRUJ PRODUKT

Nowa pojemność 256GB microSD x1000 UHS-II U3

Karty z serii Lexar Professional x1000 UHS-II U3 przeznaczone do kamer sportowych, dronów, smartfonów i tabletów wzbogaciły się o nową pojemność 256GB. Możliwe jest zapisanie na niej aż 36 godzin wideo w jakości HD, 9 godzin wideo w jakości 4K, 67 600 zdjęć lub 58 100 piosenek*. Teraz – niezależnie czy filmujesz swoje przygody, kręcisz materiał reklamowy dronem lub fotografujesz – zmieścisz jeszcze więcej materiału bez konieczności wymiany karty pamięci.

Taka ilość danych wymaga szybkiego przesyłu – karta Lexar Professional x1000 UHS-II U3 256GB oferuje odczyt na poziomie 150MB/s, zapis zaś z prędkością 90MB/s. Parametry te można osiągnąć dzięki dołączanemu w zestawie czytnikowi UHS-II USB 3.0, który pozwoli błyskawicznie zgrać i przejrzeć zarejestrowany materiał.

Nowa karta o pojemności 256GB jak i pozostałe modele z serii Professional  microSD x1000 UHS-II U3 to rozwiązania najwyższej jakości, które ukończyły rygorystyczny proces testowania „Works with GoPro”, dzięki czemu są w stanie osiągnąć optymalną wydajność i kompatybilność z produktami GoPro.

W zestawie z kartą znajduje się licencja na pełną wersję oprogramowania Image Rescue 5 do odzyskiwania utraconych danych (zdjęć lub filmów), nawet po ich skasowaniu lub gdy karta została uszkodzona **.

Karty z serii Professional microSD x1000 UHS-II U3, poza nową pojemnością dostępne są także w wersjach 32GB, 64GB oraz 128GB. Na terenie Polski objęte są dożywotnią gwarancją***

* ilość zapisanych danych może się różnić i będzie zależeć od modelu urządzenia, rozdzielczości, formatu i kompresji oraz dołączonego do urządzenia oprogramowania.

** Odzyskanie zdjęć bądź innych danych nie jest gwarantowane w 100%

*** Dożywotnia gwarancja dotyczy produktów pochodzących z Polskiej dystrybucji zarejestrowanych na stronie Dystrybutora