ZAREJESTRUJ PRODUKT

Pendrive odkryty na nowo!

Lexar JumpDrive C20 to pendrive w formie krótkiego przewodu, który po jednej stronie ma standardowe złącze USB 3.1 do komunikacji z komputerem, drugi koniec zaś wyposażony jest w złącze do komunikacji z naszym urządzeniem mobilnym. Do wyboru mamy 3 wersje, dzięki czemu każde w zasadzie współczesne urządzenie mobilne będziemy mogli do pendrive’a podłączyć: do wyboru są złącza microUSB (C20m), microUSB-C (C20c) oraz złącze Lightning (C20i).

Jakie  funkcjonalności oferuje C20?

Standardowe wykorzystanie pendrive’a przy pomocy złącza USB nikogo nie zadziwi – podłączamy pendrive do komputera i już możemy przenosić swoje dane. Wart podkreślenie jest tu fakt, że wykorzystane złącze to USB 3.1, które umożliwia 4-krotne przyspieszenie zgrywania danych względem innych pendrive’ów pracujących w standardzie 2.0.

Druga funkcjonalność C20 to współpraca z dowolnym urządzeniem mobilnym – ważne, aby posiadało ono funkcję USB OTG (on-the-go) – wystarczy podłączyć pendrive do naszego telefonu bądź tabletu i już możemy zgrywać swoje dane, gdy zabraknie nam miejsca w pamięci wewnętrznej bądź na karcie microSD. Proces ten można przeprowadzić ręcznie lub skorzystać z aplikacji oferujących automatyczną synchronizację danych.

Lexar JumpDrive C20

JumpDrive C20 może się okazać także świetnym pomysłem na bibliotekę z muzyką i filmami na wakacyjny wyjazd. Wystarczy wgrać na niego z komputera interesujące nas pliki muzyczne bądź filmowe, aby następnie, np. w trakcie długiego lotu podłączyć do telefonu/tabletu pendrive i bezpośrednie z jego pamięci oglądać ulubione seriale czy słuchać muzyki. Dzięki takiemu zastosowaniu pamięć naszego urządzenia nie będzie zapełniona, a my będziemy mieli dostęp do swoich ulubionych treści czy muzyki – bez konieczności szukania połączenia WIFI bądź ryzyka, że komórkowy transfer danych zrujnuje nasz budżet.

Trzecia funkcjonalność C20 to zastosowanie go jako… kabla do ładowania. Podłączając urządzenie do komputera przy pomocy C20, w trakcie zgrywania czy kopiowania danych nasz telefon czy tablet będzie się ładował.

Zobacz też karty produktu:

Lexar JumpDrive C20m ze złączem microUSB >>

Lexar JumpDrive C20c ze złączem microUSB-C >>

Lexar JumpDrive C20i ze złączem Lightning >>