ZAREJESTRUJ PRODUKT

O nas

Gdy liczą się wspomnienia, wybierz Lexar.

Przez ponad 15 lat Lexar® zdobył zaufanie jako wiodąca, globalna marka oferująca rozwiązania pamięci. Nasza wielokrotnie nagradzana linia produktów obejmuje karty pamięci, dyski flash USB, czytniki i napędy pamięci masowej dla klientów detalicznych i OEM. Niezależnie czy do fotografowania, przechwytywania wideo, oglądania filmów na tablecie, albo po prostu przenoszenia i udostępniania plików w podróży, rozwiązania pamięci Lexar zapewniają wydajność i niezawodność niezbędną do uzyskania jak najwięcej z urządzenia cyfrowego.

Znamy rynek fotografii, wideo, przechowywania oraz mobile – wewnątrz i na zewnątrz. Opracowujemy i wprowadzamy na rynek produkty w najnowszych formatach, technologiach i pojemnościach. Jako marka Micron, jeden z największych producentów pamięci na świecie, mamy wieloletnie doświadczenie ze standardami pamięci, projektowaniem pamięci flash, rozwojem komponentów oraz zarządzaniem łańcuchem dostaw.

Nasze projekty produktów przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, centrum z ponad 1100 urządzeń cyfrowych, aby zapewnić wydajność, jakość, zgodność i niezawodność. I jesteśmy zobowiązani do zapewnienia doskonałej obsługi klienta, przyjaznych interakcji, indywidualnej porady i wsparcia ekspertów. Dzięki temu, że poświęcamy się wydajności, niezawodności i wsparciu można liczyć na Lexar, jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które są ważne.

Lexar®. When memory matters.™

 

Zajrzyj do Lexar Quality Labs
To tu wszystkie karty pamięci Lexar, czytniki kart i dyski USB przechodzą intensywne badania, aby zapewnić naszym produktom wydajność, jakość, zgodność i niezawodność.

 

Proces produkcji: