ZAREJESTRUJ PRODUKT

Czytnik kart Lexar Professional XQD 2.0 USB 3.0

Przesysłaj szybko i bezproblemowo pliki dzięki czytnikowi Lexar® Professional XQD ™ 2.0 USB 3.0. Najwyższej jakości, profesjonalny przenośny czytnik USB 3.0, który odciąża Twoją kartę XQD przesyłając ciężkie zdjęcia w RAW oraz wideo 4K z prędkością USB 3.0, dzięki czemu szybciej możesz znowu chwycić za aparat.

Szybki przesył zdjęć RAW i wideo 4K

Ten mały, ale potężny czytnik wykorzystuje wydajność USB 3.0, dzięki czemu umożliwia super szybki transfer dużej ilości cięzkich plikow. To sprawia, że jest to doskonały wybór dla profesjonalnych fotografów i kamerzystów, zarówno podczas pracy w studio, jak i w plenerze.

Małe wymiary to wielka wygoda!

Dzięki kompaktowej, przenośnej konstrukcji, czytnik można wsunąć do kieszeni i iść. Nie ma potrzeby, aby dźwigać torbę czy dodatkowe przewody. Konstrukcja typu plug-and-play ze złączem USB 3.0 sprawia, że łatwo i szybko podłączysz czytnik i już po chwili rozpoczniesz przenoszenie plików. Co ważne, czytnik jest wstecznie kompatybilny z urządzeniami USB 2.0

Wielokrotne i rygorystyczne testy jakośœci

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urzadzeń cyfrowych, w celu zapewnienia najwyższej wydajnoœci, jakoœści, zgodnośœci i niezawodnoœści.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

Ostrzeżenie: Czytnik kompatybilny tylko z kartami pamięci XQD ™ 2.0, oznaczonymi logo USB 2.0 na karcie produktu.