ZAREJESTRUJ PRODUKT

Czytnik Lexar® microSD™ do urządzeń Apple

Czytnik Lexar® microSD

Oszczędność czasu

Dzięki złączu Lightning, czytnik ułatwia przenoszenie wszystkich ulubionych treści na urządzenie z systemem iOS w podróży.
Nieważne, czy są to wspaniałe zdjęcia z wakacji czy film wideo*. Ciesz się nieograniczonym dostępem do swoich plików zawsze i wszędzie!

Mały, przenośny gadżet

Dzięki małym gabarytom, możesz czytnik schować w portfelu czy kieszeni i ruszyć dalej. Złącze Lightning pasuje do większości urządzeń z iOS, zapewniając prostą funkcjonalność plug-and-play.

Przenoś pliki między urządzeniami

Czytnik nie tylko zapewnia możliwość uwolnienia pamięci z telefonu, pozwala również w prosty sposób przenieść pliki z urządzenia z dowolnym systemem Android ™ lub innego urządzenia obsługującego karty microSD do Twojego iPhone’a lub iPad’a . Jest to również świetny sposób, aby zamienić zawartość między urządzeniami z systemem iOS.

Rozszerz pamięć swojego urządzenia.

Możesz przechowywać pliki na karcie microSD, co daje dodatkową przestrzeń w pamieci telefonu bądź tabletu. Dzięki temu zrobisz więcej zdjęć i nagrasz więcej filmów.

Automatycznie i bezpiecznie synchronizuj swoje zdjęcia i filmy

Czytnik microSD współpracuje z wykorzystaniem bezpłatnej, łatwej w obsłudze aplikacji do zarządzania plikami. ** Aplikacja dla Twojego spokoju umożliwia również tworzenie kopii zapasowych plików po podłączeniu czytnika.

Wielokrotne i rygorystyczne testy jakości

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urzadzeń cyfrowych, w celu zapewnienia najwyższej wydajności, jakości, zgodności i niezawodności.

 

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

Kompatybilność: 7/8/9 iOS , Mac OS X +

Uwaga: Produkt przeznaczony do pracy z kartami Lexar microSD. Może nie obsługiwać kart microSD innych producentów.

*Obsługiwane pliki: Muzyka: MP3/CAF/ACC/AIF/WAV/AIFF/M4A; Wideo: AVI/FLV/MP4/MOV/M4V/MKV/MPG/RM/RMVB/WMV

** Aplikacja jest wymagana do przeprowadzenia synchronizacji

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogš się różnić w zależnoœci od daty wysyłki i dostępnych zasobów .

„Made for iPhone” oraz „Made for iPad” oznaczają, że dane akcesorium elektroniczne zostało zaprojektowane specjalnie do podłączania do iPhone’a lub iPad’a, i został certyfikowane przez producenta w celu spełnienia standardów wydajności firmy Apple. Apple nie odpowiada za działanie tego urządzenia ani jego zgodność z normami bezpieczeństwa. Należy pamiętać, że używanie tego akcesorium z iPhone lub iPad może mieć wpływ na wydajność sieci bezprzewodowej.