ZAREJESTRUJ PRODUKT

Image Rescue 5

Image Rescue 5 – niezawodne narzędzie do odzyskiwania zdjęć i filmów z dowolnego typu lub rodzaju karty pamięci

• Prosty proces odzyskiwania
• Automatyczne aktualizacje zapewniają kompatybilność z Twoim systemem operacyjnym
• Zawiera opcje formatowania karty i bezpiecznego kasowania
• Obsługa wielu języków
• Współpracuje z systemami Mac® oraz PC

Proste i niezawodne odzyskiwanie plików

Z oprogramowaniem Lexar® Image Rescue® 5 można łatwo i niezawodnie odzyskać większość zdjęć i plików wideo z dowolnego typu i rodzaju karty pamięci, zapewniając sobie spokój, że cenne pliki nie zostaną utracone. * Image Rescue® 5 został sprawdzony przez zawodowych fotografów – oprogramowanie jest łatwe w użyciu, oferuje prosty proces odzyskiwania, automatyczne aktualizacje, opcje formatowanie karty i trwałego usuwania danych. Nieważne, czy jesteś zawodowym fotografem pracującym na zlecenie klientów czy entuzjastą fotografującym rodzinę, z Image Rescue 5 możesz być pewny, że cenne da Ciebie zdjęcia mogą zostać odzyskane.

Oprogramowanie Image Rescue® 5 to oszczędność czasu – jest łatwe w obsłudze i zapewnia prosty proces odzyskiwania plików. Wystarczy kilka kliknięć, aby przeskanować kartę pamięci i odzyskać większość plików multimedialnych, w tym popularne formaty takie jak JPEG, TIFF, RAW, MP4, AVI i wiele innych.

Image Rescue® 5 daje jeszcze inne możliwości. Posiada automatyczne aktualizacje w celu zapewnienia zgodności z aktualnymi systemami operacyjnymi, ma możliwość formatowania karty i przywrócenia jej do ustawień fabrycznych, pozwala także na trwałe i bezpieczne usunięcie wszystkich danych zapisanych na karcie. Co więcej, Image Rescue® 5 obsługuje wiele języków i współpracuje z systemami Mac® lub PC.

Oprogramowanie można pobrać w bezpłatnej wersji próbnej (przejdź do działu Download), licencja na pełną wersję jest dodatkiem do każdej karty pamięci Lexar z serii Professional.

Image Rescue 5 – instrukcja instalacji

 

Image Rescue 5 – odzyskujemy dane

 

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

* Odzyskanie zdjęć bądź innych danych nie jest gwarantowane w 100%