ZAREJESTRUJ PRODUKT

Lexar Premium II 300x SDHC/SDXC UHS-I

product-hero-premium-2

SDHC UHS-I (U1), Class 10
8GB – do 45 MB/s odczyt, zapis do 10 MB/s
16GB – do 45 MB/s odczyt, zapis do 20 MB/s
32GB – do 45 MB/s odczyt,  zapis do 20 MB/s

SDXC UHS-I (U1), Class 10
64GB – do 45 MB/s odczyt, zapis do 20 MB/s
128GB – do 45 MB/s odczyt, zapis do 20 MB/s

Szybko zapisuj i przesyłaj zdjęcia oraz wideo

Tak wiele rodzinnych zdjęć w krótkim odstępie czasu oraz pełnych ruchu wideoklipów z ważnych wydarzeń. Dzięki oferowanym dużym pojemnościom możesz uwieczniać jeszcze więcej filmów lub zdjęć i uchwycić je w wyższych rozdzielczościach – wszystko na jedną kartę. Kiedy wracasz do domu, będziesz w stanie przesyłać dane z karty na komputer szybciej dzięki technologii Class 10 UHS – I ( UHS Speed ??Class 1 ) z prędkością do 300x (45MB/s).*

Zwiększ pojemność swojego laptopa.

Karty z serii Premium II 300x SDXC ™ UHS-I są wygodnym sposobem na rozszerzenie pamięć komputera przenośnego. Jest to także świetny sposób na przechowywanie i oglądanie filmów HD na urządzeniu, a także na przenoszenie treści do innych urządzeń za pomocą karty.

Ciesz się najwyższą wszechstronnością.

Karty z serii Premium II 300x SDXC ™ UHS-I pozwalają przechwytywać dużą ilości zdjęć i wideo. Możesz zapisywać i przechowywać te obrazy i filmy z poczuciem bezpieczeństwa, jak również przechowywać na nich muzykę i inne pliki multimedialne.

Wielokrotne i rygorystyczne testy jakości

Wszystkie produkty Lexar przechodzą szczegółowe testy w Lexar Quality Labs, z wykorzystaniem ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia najwyższej wydajności, jakości, zgodności i niezawodności.

Lexar. When Memory Matters

Posiadamy długą historię i doświadczenie w branży, dlatego znamy się na pamięciach. Nieustannie rozwijamy technologię, aby projektować rozwiązania, których potrzebujesz. Stale współpracujemy z producentami urządzeń, aby upewnić się, że nasze produkty są kompatybilne. Jesteśmy oddani wydajności, niezawodności i wsparciu ekspertów, więc jeśli chodzi o przechowywanie wspomnień, które mają znaczenie – zaufaj Lexar.

* Do 45MB/s odczytu, zapis z prędkościami niższymi. Prędkości na podstawie wewnętrznych testów. Rzeczywista wydajność może się różnić.
x = 150 KB/s.

Uwaga: Wygląd produktu i opakowania mogą się różnić w zależności od daty wysyłki i dostępnych zasobów.