ZAREJESTRUJ PRODUKT

Zakończył się IX Zlot Czytelników Optyczne.pl

Już po raz IX odbył się Zlot Czytelników Optyczne.pl. W tym roku gościliśmy w Trzebieszowicach w Kotlinie Kłodzkiej, w hotelu Zamek na skale. Partnerem Zlotu oraz jednym z wystawców był oczywiście Lexar.

164367_nbigmini_04_zlot9_sprzet03

Zlot odwiedziło 140 osób – pasjonatów i fotoamatorów, którzy mieli możliwość przetestowania sprzętu, wzięcia udziału w ciekawych warsztatach, prelekcjach i pokazach oraz wymienić się swoimi doświadczeniami i wiedzą.

W trakcie całego Zlotu uczestnicy mieli możliwość wypożyczenia sprzętu – dużym zainteresowaniem cieszyły się najszybsze na rynku karty pamięci Lexar Professional SDHC/SDXC x2000 o parametrach odczytu aż do 300MB/s oraz czytniki pamięci i stacje robocze Workflow, które pozwoliły na szybkie zgranie wykonanych fotografii i dalsze uczestniczenie w plenerowych warsztatach.

Nie mogło także zabraknąć konkursu fotograficznego na najlepsze zdjęcie Zlotu, na który zgłoszono aż 49 fotografii. W Jury zasiadł m.in Jacek Bonecki – fotograf podróżnik. W puli nagród były karty pamięci Lexar z serii Professional: SDXC 16GB x633, SDXC 32GB x1000, SDXC 64GB x2000, statywy i monopody marki Vanguard oraz lampy błyskowe, scyzoryki, słuchawki, książki, albumy i wiele innych drobiazgów.

164576_nbigmini_20_zlot9_zakonczenie04

 

Atmosfera, miejsce, poziom merytoryczny – wszystko było na najwyższym poziomie. Dziękujemy za okazane zaufanie i do zobaczenia za rok!

Pełną relację ze Zlotu można znaleźć na stronie logo-optyczne.